• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

אודות

ברוכים הבאים לעידן שור - ניהול ותכנון פיננסי, להצלחה כלכלית, בכל שלבי החיים.

שלום! אני עידן שור, בן 41, נשוי באושר ואב לשני ילדים מדהימים!

אם הגעתם לעמוד זה, סימן שיש לנו מכנה משותף והוא: רצון עז להצלחה אישית כללית.
אבל לפני שאסביר לכם את ה``איך``, הרשו לי לספר לכם את הסיפור המאוד אישי שלי, על התהליכים שעברתי בעצמי, מידיעה עמוקה, שזאת גם הדרך שתוביל אתכם להצלחה, הרבה יותר ממה שהשגתם עד עכשיו.

ב- 12 השנים האחרונות ניהלתי השקעות בשוק ההון בהיקף נכסים של מעל 4 מיליארד ₪. וב-4 השנים האחרונות הובלתי מעל 40 משפחות לשיפור משמעותי במצבם הכלכלי: חלקם הגיעו עם סיטואציות מורכבות מאוד כגון חובות בשוק אפור, חשבונות מוגבלים והוצאות לפועל. חלקם היו מסודרים כלכלית אך לא הייתה להם תכנית ברורה להשגת היעדים שלהם. חלקם היו עם חובות בבנקים ולא האמינו שניתן לצאת מהם. חלקם דאגו לביטחון הכלכלי שלהם כי התחילו מאוחר מידי. וחלקם לא האמינו שניתן להסתדר עם יוקר המחייה או לקנות דירה בישראל.

אבל מתי באמת הכל התחיל?

עד גיל 25 ההתנהלות הכלכלית שלי הייתה חסרת אחריות. לא שהייתי עצלן, להיפך! תמיד עבדתי ואף במספר עבודות בו זמנית, הרווחתי די טוב, אך בכל נקודת זמן לא היה לי כסף.
יתרה מזאת, תמיד הייתי בחובות ובלחצים כלכליים ואני יודע כמה קל להגיע למצב הזה וכמה מאתגר לצאת ממנו.

לפני כ-15 שנים עשיתי שינוי של 180 מעלות בכל הקשור להתנהלות הפיננסית שלי, באמצעות ידע וכלים שנחשפתי אליהם דרך תהליכים ותובנות שיישמתי בחיי. ומאז אני חוקר ולומד ללא הרף באמצעות קורסים, ספרים וסדנאות מטובי המנטורים בארץ ובעולם, מה מבדיל בין אלו שמצליחים לשאר ובפרט מה מבדיל בין העשירים לאחרים.

הסנדלר אינו הולך יחף!

את השינוי שאני מעביר היום לאחרים עברתי בעצמי! מעבר לסגירת החובות, רכשתי בית , צברתי מספר נכסים שמייצרים לי הכנסה פאסיבית, ויצרתי מקורות הכנסה נוספים שמגדילים לי את דרגות החופש והביטחון הכלכלי שלי ושל משפחתי.

מידלתי את כל הידע , הניסיון והתובנות לשיטה ופיתחתי מומחיות ביצירת שינוי להצלחה כלכלית אצל משפחות ואנשים שמחזיקה לאורך זמן.

לא משנה מי אתם ובאיזה שלב אתם בחיים. אני כאן להראות ולסלול לכם את הדרך לביטחון, ליציבות ולמינוף כלכלי בכל שלבי החיים!

התהליך שתעברו איתי יאפשר לכם למקסם את הפוטנציאל הכלכלי שלכם, ליצור וודאות ושליטה כלכלית , לראות את התמונה בבהירות, לחיות בשקט נפשי ולפתור בעיות פיננסיות בטרם ידעתן על קיומן. באמצעות אימון וליווי כלכלי, בניית אסטרטגיית השקעות ארוכת טווח, תכנון פיננסי, ניהול סיכוני המשפחה וחיסכון במיסוי שיכולים להוסיף למשפחה עד מאות אלפי ₪ במהלך החיים.

החזון שלי במציאות הלא פשוטה של ימינו – יוקר המחייה, חוסר בטחון תעסוקתי, מחירי הדיור הגבוהים להוביל כמה שיותר משפחות ואנשים להצלחה, לוודאות ולשליטה כלכלית שתאפשר להם ולילדיהם לחיות חיים יוצאי דופן מלאי תשוקה והגשמה.

בעל נסיון עשיר של 12 שנים כמנהל השקעות בשוק ההון תוך ניהול מיליארד שקלים נכסים, הכל התחיל לאחר סיום לימודי האקדמים עם תואר ראשון B.Cs במדעי המחשב – המכללה למנהל ותואר שני למנהלים Executive MBA Finance – התמחות במימון בהצטיינות יתרה – האוניברסיטה העברית.
אני בעל רישיון לניהול השקעות מטעם הרשות לניירות ערך, רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר, יועץ ומאמן כלכלת המשפחה, יועץ משכנתאות, חבר באיגוד היועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה.

עידן שור

מומחה השקעות, ניהול ותכנון פיננסי בכל שלבי החיים.

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/about-2
Twitter