• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

תכנון ואימון פיננסי Premium

  • Home / תכנון ואימון פיננסי Premium

תכנון ואימון פיננסי Premium – מסלול שנתי

מסלול לתכנון ואימון פיננסי PREMIUM – התכנית המלאה והמורחבת

האם פעם דמיינת איך יראו חייך או חיי המשפחה כולה, לאו יכולת לנהל את כספך בדרך יעילה ביותר ולאו היית בעל ידע מקצועי שהיה מאפשר לך לקבל החלטות פיננסיות נכונות, שיאפשרו לך להגדיל את כמות הנסכים, שיאפשרו לך לגדול כלכלית…..

עצמאות כלכלית בימינו היא לא רק שיאפה! עצמאות כלכלית היום היא "צורך" לעתיד כלכלי בטוח ומפרה הרבה יותר, לאו היינו יכולים לזהות את ההזדמנויות העומדות לפנינו.

משפחות צעירות, צעירים בתחילת דרכם, אנשים בצומת דרכים או אחרים שרוצים לתכנן את הפרישה על הצד הטוב ביותר, יקבלו ליווי מקצוע וצמוד עם תכנית חדשנית על פי שיטה פורצת דרך, לתכנון פיננסי מניב, למשפחות וליחידים, בכל שלבי החיים.

וזה לא הכל!

מסלול לתכנון ואימון פיננסי PREMIUM הנה התכנית המלאה והמורחבת שמאפשרת לך לקבל ערך עצום הן בחשיבה, הן בתכנית והן בהטמעת השיטה המחוברת  בעזרת 3 אלמנטים הכרחיים להצלחה פיננסית: תודעת שפע, קבלת שיטה מקצועית לבניית תשתית חזקה ואימון אישי צמוד למימוש התכנית הייחודית שאבנה עבורך.

מי שנפגש אותי בפגישה אחד על אחד, בפגישת דיאגנוסטיקה, מקבל טעימה לתהליך משמעותי שכל אחד יכול וצריך לעבור כדי להשיג את המטרה העליונה: יציבות ועצמאות כלכלית רחבה.

בעזרת מסלול לתכנון ואימון פיננסי PREMIUM תוכלו לקבל ארגז כלים מקצועי והנחיות ברורות לכל מה שעליכם לעשות כדי לשנות את המציאות, לעלות על מסלול ההצלחה בכל ההיבטים הפיננסיים, הנוכחיים והעתידיים, שלכם ושל משפחתכם.

בנוסף, מסלול לתכנון ואימון פיננסי PREMIUM מאפשר לך לקבל תמיכה רחבה הרבה יותר תוך ליווי אישי צמוד לתקופה של 12 חודשים, התקופה שתאפשר לכם ליישום על הצד הטוב היותר את התכנית הכלכלית שאבנה באופן מדויק עבורכם.

המסלול בנוי מ-3 מפגשים עצמתיים, בפערים של שבועיים בין מפגש למפגש וליווי אישי צמוד למשך 12 חודשים. במהלך המפגשים הראשונים לבניית התכנית הייחודית להצלחה פיננסית, ננתח את ההתנהלות הקיימת והשוטפת, נגע לעומק ניהול הסיכונים ובמקביל, נתכנן ונבנה אסטרטגיה ותכנית פעולה בהתאם למטרות וליעדים , כאשר כל מהלך ושינוי הנו בר ביצוע ותואם ליכולות שלכם.

אז אם אתם באמת רוצים לעשות שינוי מהותי בחיים האישיים והמשפחתיים:

  • ליצור וודאות ושליטה כלכלית
  • לראות מפה ברורה ולבנות עתיד פיננסי מובטח
  • לחיות איכות חיים גבוהה יותר
  • ליהנות מחיי משפחה יציבים ורגועים יותר
  • לממש את הפוטנציאל הכלכלי שלכם
  • לתכנן מעכשיו את הפרישה העתידית על הצד הטוב ביותר
  • לקבל החלטות פיננסיות נכונות ומקצועיות
  • ליווי צמוד על פי המטרות והיעדים למשך 12 חודשים: אחת לחודש, פגישה בת כשעתיים של אימון ומעקב להשגת התוצאות הרצויות. ובנוסף, ליווי מקצועי ועזרה בדילמות כלכליות מורכבות שבהם אני מלווה את המשפחה מול הבנקים וגופים שונים. שירות נוסף וייחודי שתקבלו בתכנית ה- PREMIUM הנו ייעוץ וליווי השקעות פיננסיות למינוף הכספים שלכם.

 

אני מזמין אתכם ליצור עמי קשר ולצאת לדרך עם תהליך מקיף שיוביל אתכם ואת משפחתכם לשינוי משמעותי כבר בפגישה הראשונה.

נ.ב. אנו ממליצים בחום לצרף ילדכם הבוגרים! הם יקבלו שיעור לחיים, ידע עצמתי ודוגמא אישית ממקור ראשון, מה שלא ניתן ללמוד בבית ספר!

טופס צור קשר —  אודות עידן שור — עדויות

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%A0%D7%A1%D7%99/%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9F-%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%A0%D7%A1%D7%99-premium
Twitter