• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

תכנון ואימון פיננסי Plus

  • Home / תכנון ואימון פיננסי Plus

תכנון ואימון פיננסי Plus – מסלול  אימון חצי שנתי

עצמאות כלכלית היא לא רק שיאפה! במציאות של היום, עצמאות כלכלית הנה צורך שמחייבת אותנו לבנות תשתית פיננסית יציבה כתחליף למה שהיה קודם לכן ואינו עוד: ביטחון תעסוקתי ומדינה תומכת.

משפחות צעירות, צעירים בתחילת דרכם, אנשים בצומת דרכים או אחרים שרוצים לתכנן את הפרישה על הצד הטוב ביותר, יקבלו ליווי מקצוע וצמוד עם תכנית חדשנית על פי שיטה פורצת דרך, לתכנון פיננסי מניב, למשפחות וליחידים, בכל שלבי החיים.

מי שנפגש אותי בפגישה אחד על אחד, לפגישת דיאגנוסטיקה, מקבל טעימה לתהליך משמעותי שכל אחד יכול וצריך לעבור כדי להשיג את המטרה העליונה: יציבות ועצמאות כלכלית.

בעזרת המסלול לתכנון ואימון פיננסי –PLUS תוכלו לקבל ארגז כלים מקצועי והנחיות ברורות לכל מה שעליכם לעשות כדי לשנות את המציאות, לעלות על מסלול ההצלחה בכל ההיבטים הפיננסיים, הנוכחיים והעתידיים, שלכם ושל משפחתכם.

בנוסף, המסלול לתכנון ואימון פיננסי –PLUS מאפשר לך לקבל תמיכה רחבה הרבה יותר תוך ליווי אישי צמוד לתקופה של 6 חודשים, התקופה הקריטית ביותר ליישום התכנית הכלכלית שאבנה באופן מדויק עבורכם.

תחילה, המסלול בנוי מ-3 מפגשים עצמתיים, בפערים של שבועיים בין מפגש למפגש. במהלך המפגשים ננתח את ההתנהלות הקיימת והשוטפת, נגע לעומק ניהול הסיכונים ובמקביל, נתכנן ונבנה אסטרטגיה ותכנית פעולה בהתאם למטרות וליעדים , כאשר כל מהלך ושינוי הנו בר ביצוע ומציאותי ליכולות שלכם.

לאחר המפגשים ובניית התכנית הפיננסית המותאמת לכם ותכלול ניתוח של התיק הפיננסי והביטוחי, המלצות לביצוע, בדיקת ניהול סיכוני המשפחה ותוכנית פיננסית להגשמת היעדים הכלכליים של המשפחה נכנס לשלב של ליווי צמוד למקסום התוצאות בשטח.

אז אם אתם באמת רוצים לעשות שינוי מהותי בחיים האישיים והמשפחתיים:

  • ליצור וודאות ושליטה כלכלית
  • לראות מפה ברורה ולבנות עתיד פיננסי מובטח
  • לחיות איכות חיים גבוהה יותר
  • ליהנות מחיי משפחה יציבים ורגועים יותר
  • לממש את הפוטנציאל הכלכלי שלכם
  • לתכנן מעכשיו את הפרישה העתידית על הצד הטוב ביותר
  • לקבל החלטות פיננסיות נכונות ומקצועיות
  • ליווי צמוד על פי המטרות והיעדים למשך 6 חודשים: אחת לחודש, פגישה בת כשעתיים של אימון ומעקב להשגת התוצאות הרצויות. ובנוסף, ליווי מקצועי ועזרה בדילמות כלכליות מורכבות שבהם אני מלווה את המשפחה מול הבנקים וגופים שונים. שירות נוסף וייחודי שתקבלו בתכנית ה- PREMIUM הנו ייעוץ וליווי השקעות פיננסיות למינוף הכספים שלכם.

אני מזמין אתכם ליצור קשר ולצאת לתהליך שיוביל אתכם ואת משפחתכם לשינוי משמעותי כבר בפגישה הראשונה.

נ.ב. אנו ממליצים בחום לצרף ילדכם הבוגרים! הם יקבלו שיעור לחיים, ידע עצמתי ודוגמא אישית ממקור ראשון, מה שלא ניתן ללמוד בבית ספר!

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%A0%D7%A1%D7%99/%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9F-%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%A0%D7%A1%D7%99-plus
Twitter