• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

תכנון וליווי פיננסי

  • Home / תכנון וליווי פיננסי

תכנון וליווי פיננסי 

המציאות הכלכלית התובענית בה אנו חיים, מקשה על משקי בית רבים לעמוד בהוצאות החודשיות הנדרשות לניהול פיננסי תקין גם כאשר שני ההורים עובדים במשרה מלאה, התקציב מצומצם ולעתים נדמה כי ההישרדות הכלכלית היא משימה בלתי אפשרית. למרות הכל, ניהול נכון של הכספים  יאפשר לכם לעמוד בהוצאותיכם, לחסוך כסף למטרות שונות ואף לחסוך כספים להוצאות בלתי צפויות.

עם הפנים לעתיד 

ניהול ותכנון נכון של התקציב המשפחתי יאפשר לכם לצאת ממעגל הריצה אחרי הזנב של עצמכם, להישיר מבט אל האופק ולתכנן את עתיד המשפחה והילדים בצורה מעשית ושקולה. זה יכול להתחיל  בחיסכון  קצר מועד, למימון הטיול המשפחתי לחו"ל, שיאפשר לכם ליהנות מחופשה חלומית מבלי לשקוע במינוס ענק, ועד לפתיחת תוכניות חיסכון ארוכות טווח כדי לתמוך בילדיכם בעתיד, בתשלום שכר לימוד, רכישת דירה, חתונה, ריהוט לבית, מכונית חדשה, או כל דבר אחר.

לקחת אחריות על עתידכם 

כאשר אדם טרוד במרוץ ההישרדות בחיים, אין לו זמן לקחת נשימה, להביט מלמעלה, ולקבל פרספקטיבה על חייו. אין לו זמן לתכנן, כי הוא עסוק בהתמודדות בלתי פוסקת לעמוד במשימות, ולהישאר במרוץ.

למרבה המזל, יש אלטרנטיבה, והיא לקחת את גורל המשפחה שלכם בידיים. להציב מטרות, לצמצם הוצאות מיותרות, להתנהל באחריות, להקצות חלק מההכנסות לחיסכון ולהשקיע את כספכם באפיקי השקעה רווחיים. ביכולתכם לשנות את המציאות, וליצור עבורכם ועבור ילדיכם עתיד פיננסי טוב יותר עם תכנון נכון של השקעות וחסכונות.

התנהלות כזו תאפשר למשפחה שלכם ליהנות גם היום מרווחה ולספק את כל הצרכים שלהם בעתיד, זאת בלי להסתבך במינוסים והלוואות.

זה הזמן לפנות למומחה לתכנון פיננסי ולהתחיל לנתב את המשאבים שלכם בדרך הנכונה והיעילה ביותר, שתאפשר לכם ולבני ביתכם מקסימום רווחה, שהרי מה הטעם לצאת לעבוד בכל בוקר, אם אתם טרודים על כך, שאתם לא מצליחים ליהנות מפרי עמלכם? 

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%A0%D7%A1%D7%99
Twitter