• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

קרנות פנסיה

  • Home / קרנות פנסיה

קרנות פנסיה

קרנות פנסיה הן תוכניות חיסכון למטרת ביטוח פנסיוני, שניתן לפדות אותן כקצבה עם פרישתך לגמלאות. בנוסף, קיים מרכיב של ביטוח חיים בקרן הפנסיה, שניתן להרחיב אותו לביטוח אובדן כושר עבודה ולביטוח שארים. בדרך זו אתה יכול להבטיח שבמקרה של מוות בטרם עת או אובדן כושר עבודה, אתה ושאריך תוכלו להמשיך להתקיים בכבוד.

מדוע חשוב שתהיה לך קרן פנסיה? 

תוחלת החיים של האדם המודרני גבוהה, וכך יוצא שצפויות לכל אחד מאיתנו כעשרים שנות חיים לאחר הגיענו לגיל פרישה. עליך להבטיח שתוכל להתקיים בכבוד עם יציאתך לגמלאות, וקרן פנסיה מאפשרת לך לחסוך במשך שנות עבודה רבות סכום שיאפשר לך להתקיים על קצבה חודשית בלתי מבוטלת. בנוסף, ביטוח כנגד אובדן כושר עבודה וביטוח שארים למקרה של מוות בטרם עת יאפשרו לך להיות שקט בקשר לרווחתם של התלויים בך במקרה של מחלה קשה, נכות או מוות. כך או אחרת, חשוב להבטיח שלאחר שנות עבודה רבות, תוכל לבלות את שנות הפנסיה ברווחה ובשלווה.

למי זה מתאים? 

קרנות פנסיה מתאימות לכל אדם, בין אם הוא שכיר או עצמאי. כל אחד מאיתנו צפוי להגיע לגמלאות, ולכן כל אדם צריך להבטיח את עתידו הפיננסי באמצעות קרנות פנסיה מתאימות. 

מדוע נחוץ סוכן ביטוח פנסיוני? 

שוק קרנות הפנסיה גדול ומורכב, ועל מנת לקבל את הביטוח הפנסיוני האידיאלי עבורך, יש להיעזר בשירותיו של מומחה. סוכן ביטוח פנסיוני מקצועי יבחן את משאביך, את צרכיך ואת החסכונות ואת הביטוחים שבידך, יוודא שאין מקרים של כפל ביטוחים ויבנה עבורך את תיק החיסכון הפנסיוני שייתן לך ולבני ביתך את המענה הטוב ביותר. סוכן ביטוח מקצועי ידע להדריך אותך כיצד לבחור את החיסכון המתאים עבורך, ויספק לך את כל הנתונים הרלוונטיים כמו הטבות המס, תנאי הפדיון של החיסכון וכן הלאה.

 

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%99%D7%9D/%D7%A7%D7%A8%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%94
Twitter