• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

קרנות השתלמות

  • Home / קרנות השתלמות

קרנות השתלמות

המגמה המקורית של קרנות השתלמות, הייתה לאפשר לכל אחד השתלמות ורכישת השכלה לשכירים בתחומי ההוראה השונים. כיום, הפכה קרן ההשתלמות לאחד מאפיקי החיסכון היחידים לטווח בינוני עד ארוך, המעניקים פטור ממס והטבות נוספות עבור שכירים וגם עצמאיים.

כך הפכו קרנות ההשתלמות לפופולריות ומבוקשות מאוד, והן מההטבות המועדפות והמקובלות לעובדים בתחומים שונים.

הטבות

מעסיקים אינם מחויבים לפתוח קרן השתלמות עבור עובדיהם, אולם, זוהי אחת ההטבות המשמעותיות שניתן לקבל בתור שכיר. הטבות המס המעניקות פטור ממיסים עד גובה קבוע בחוק עבור העובד, מוענקות גם למעסיק עבור חלקו בהפקדות. כך מרוויחים שני הצדדים. בנוסף לכך, בתור שכיר על כל 2.5% אשר הנך מפקיד, המעסיק מפקיד עד 7.5% ממשכורתך.

משיכה

את הטבות המס ניתן לקבל בתום שש שנים מפתיחת הקרן, וזאת לכל מטרה. במקרה של משיכה לצורך השתלמות ניתן למשוך את הכספים בתום שלוש שנים.

מכיוון שקרן ההשתלמות היא אפיק חיסכון המשתלם ביותר, רצוי להמשיך ולהפקיד בה סכומי כסף עד היציאה לפנסיה. כך תוכלו הגדיל את המשאבים הפיננסיים שלכם בגיל הפרישה ואם תרצו, תוכלו גם  לקבל הלוואות בתנאים מועדפים כנגד קרן ההשתלמות.

תכנון פיננסי מקצועי

על מנת שתוכלו להפיק את המקסימום מקרן ההשתלמות, בין אם אתם עצמאים או שכירים, יש להיוועץ באיש מקצוע. מומחה בתחום חסכון, תכנון פנסיוני וקרנות השתלמות.

רק איש מקצוע זה יוכל לייעץ לכם כיצד לבחור בקרן ההשתלמות המתאימה לכם ביותר ומהי הקרן  שביצועיה הניבו תשואות יפות לאורך זמן,  השייכת לגוף פיננסי אמין ויציב.

משרד עידן שור מתמחה בתכנון וליווי פיננסי תוך הכוונה להתנהלות כלכלית מיטיבה עבור משפחות ויחידים. בין אם אתם שכירים או עצמאים, אנו מגייסים את מלאו הידע והניסיון המעמיק שלנו בתחום, כדי לעזור לכם לבחור בקרן ההשתלמות האופטימאלית עבורכם לתכנון פיננסי לטווח הארוך והקצר, וזאת בהתאם למשאבים הפיננסיים הקיימים, עיסוקכם והצרכים העתידים שלכם ושל משפחתכם.

 

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%99%D7%9D/%D7%A7%D7%A8%D7%9F-%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA
Twitter