• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

מוצרים פיננסיים

  • Home / מוצרים פיננסיים

מוצרים פיננסיים

 

הצלחה היא עניין של תכנון. וכדי להגיע לגיל פרישה ללא חשש לרדת לרמת חיים פחות טובה מזו שקיימת בזמן שאנו עובדים, עלינו לקחת אחריות ולתכנן על הצעד הטוב ביותר את העתיד שלנו.

זה כבר לא סוד, לפי הסטטיסטיקה העגומה בישראל בדומה לארה"ב, פחות מ – 10% מהאוכלוסייה יצליחו לשמור בגיל הפרישה על רמת החיים בה הורגלו לחיות קודם לכן. 

מדוע זה קורה?

המציאות בה אנו מצויים עם ריביות אפסיות, עליה בתוחלת החיים, בטחון תעסוקתי נמוך הגורם להפסקת הפקדות פנסיונית עקב פיטורין, מקשה מאוד על יכולת לתכנן ולחסוך לגיל הפרישה אלא אם נדאג כבר היום, עכשיו ובשעה זו, לעתידנו.

רובנו עסוקים בשגרת החיים – עבודה, בית, ילדים ואיננו מוצאים זמן להקדיש לנושא חשוב מאוד זה. אך באמצעות תכנון פיננסי מקצועי תוכלו להגיע לגיל הפרישה בבטחה. 

ככל שמקדימים לעשות זאת , העתיד הכלכלי יהיה טוב יותר.

קרן פנסיה / ביטוח מנהלים / קופת גמל מחויבים בהפקדות שוטפות משנת 2017 גם עצמאיים.

קרן השתלמות / קופת גמל להשקעה / פוליסות חיסכון:  אלו אלטרנטיבות השקעה בנוסף למה שאנו מחויבים להפקיד כדי שנגיע לגיל הפרישה מסודרים כלכלית.

המדינה מעודדת את החיסכון לגיל הפרישה במוצרים השונים ומעניקה הטבות מס שעל פני שנים יכולות להגיע עד מאות אלפי ₪.

מוצרים פיננסיים מאפשרים היערכות לעתיד, ביטוח פנסיוני לימי הפנסיה והקצאת משאבים כספיים להוצאות מיוחדות באמצעות תכניות חיסכון שונות. על מנת שתהיו ערוכים לעתיד בצורה הטובה ביותר, יש להשתמש בכלים הפיננסיים המתאימים. אם כן, מהם המוצרים העומדים לרשותכם?

  • קרנות השתלמות – חיסכון לטווח בינוני, המאפשר הפקדה חודשית של סכומים לא גדולים ההופכים עם הזמן לסכום כסף נאה. את הסכום הזה תוכלו להוציא על טיול משפחתי, על שיפוץ הדירה, על עזרה לילדים ועוד.
  • קופות גמל – חיסכון לטווח ארוך הכולל הטבות מס, שמתאים לעצמאים או לשכירים. ניתן למשוך את הסכום מגיל 60 כקצבה חודשית.
  • קופת גמל להשקעה – השקעת סכומי כסף שאינכם זקוקים להם כיום, ובחירה בין משיכה כקצבה עם הטבות מס בגיל 60 או משיכה כהון חד פעמי בכל מועד, ללא הטבות המס.
  • ביטוח מנהלים – ביטוח פנסיוני לתשלום קצבה לאחר הגיעכם לגיל פרישה. ביטוח מנהלים כולל ביטוח חיים, וניתן להרחיבו כך שיכלול גם ביטוח אובדן כושר עבודה. עד שנת 2008 ניתן היה לקבל את הסכום הנצבר כתשלום הוני חד פעמי או כקצבה, אך משנת 2008 ואילך ניתן לקבל את החיסכון רק כקצבה חודשית.
  • קרנות פנסיה – ביטוח פנסיוני שמבטיח קצבה חודשית עם הגיעכם לגמלאות. ניתן להרחיב את הכיסוי כך שיכלול כיסוי אובדן כושר עבודה וקצבה לשארים במקרה של מוות.
  • פוליסת חיסכון – פוליסת חיסכון מספקת חלופה טובה לחיסכון הוני. אמנם היא איננה כולל הטבות מס, אך בעלת גמישות רבה יותר ואפשרות למשוך את מלוא הסכום במועד הנוח לכם, ללא קנסות.

כפי שניתן לראות, קיימים אפיקי חיסכון שונים, ומגוון המוצרים הפיננסיים מאפשר התאמה של אפיקי החיסכון לצורכי המשפחה. יועץ חיסכון מקצועי יבנה עבורכם את תיק החיסכון שיענה בצורה הטובה ביותר על צורכיכם העתידיים, בהתחשב במשאבים הפיננסיים שלכם היום.

סוכן פנסיוני המתמחה תכנון פיננסי ובהשקעות יתאים עבורך את החיסכון הפנסיוני המשתלם ביותר. פנו אילנו!

 

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%99%D7%9D
Twitter