• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

צעירים בתחילת הדרך

  • Home / צעירים בתחילת הדרך

צעירים בתחילת הדרך

בחיינו היום "הזמן" הפך למשאב יקר ערך ולכן גם ליתרון משמעותי להצלחה פיננסית עבור כל אחת ואחד, אשר מחליט לקחת את עתידו הכלכלי בידיים כבר מגיל צעיר. וככל שמצליחים לתכנן את העתיד הפיננסי מוקדם יותר, כך אחוזי ההצלחה למימוש הפוטנציאל הקיים בתקופת חיים זו, הופכים למשמעותיים יותר.

המודעות לחשיבות שבחופש הכלכלי הולכת וגדלה ורבים מהצעירים  שואפים היום לתכנן את עתידם הפיננסי על בסיס הכנסותיהם, גם אם זה כרוך בוויתורים קלים, במודע שההוצאות עדיין קטנות יחסית.

עידן שור מבין היטב ללבם של קהל הצעירים – היות והוא היה בשני צדי המתרס, מתקופה של עבודה במספר עבודות במקביל רק כדי לכסות את המינוס, דרך ביצוע של מהפך מלא בגיל יחסית צעיר, ועד הגעה להישגים מרשימים לקראת גיל ה-30.

איזה אפשרויות עומדות בפני צעירים בתחילת דרכם? והאם כל אחד יכול?

בשנים האחרונות שעידן שור חוקר הצלחות, הוא מביא בשורה חדשה שנקודת המצוא שלה להצלחה הפיננסית תלויה בראש ובראשונה בהתנהלות האדם, עוד לפני המשאבים העומדים לפניו: עד כמה הוא רוצה ללמוד, לעשות צעדים, רעב להצלות ובעל אמונה שהשינוי אפשרי.

תודעה רחבה לצד השיטה שפיתח עידון שור להצלחה פיננסית, המלוות באימון חדשני לדפוסי התנהגות והרגלים מותאמים למציאות של היום, הופכים לקריטריונים עיקריים להצלחה עתידית של הצעירים.

שינוי הרגלי החשיבה החלו עם ביטול המודל התעסוקתי הישן שהבטיח "ביטחון תעסוקתי" לצד "ביטחון כללי" שניתן היה לתכנן על בסיס מקום עבודה קבועה. כיום מוטלת על כל אחת ואחד, המשימה המאתגרת והיא לבנות רשת ביטחון פיננסית לעת צרה כמו גם לימים טובים למינוף השקעות!

מה ערך המוסף של השיטה של עידן שור עבור הצעירים?

השיטה החדשנית פורצת גבולות מאפשרת לצעירות שמוכנים לעשות צעדים:

  1. לבנות קרקע יציבה ותשתית פורייה לביטחון כלכלי עתידי.
  2. לנצל על הצד הטוב ביותר את התקופה הקלה והקריטית ביותר להכנת התשתית.
  3. לבנות תשתית פיננסית שכוללת דקויות שרק מומחי השקעות וניהול פיננסי יכולים לתת לעומק: כגון, לכוון היכן להשקיע כספים בכדי למקסם תשואות, תוך התחשבות בשיקולי מיסוי עתידי וחשיבה לשמירה על נזילות לניצול הזדמנויות.
  4. לקצר דרך בצורה משמעותית ולהימנע מטעויות נפוצות שיש להן השלכות על העתיד.

אנשים צעירים זקוקים לבעל ניסיון שיעזור להם לראות קדימה, לדעת את נסיבות חייהם המשתנות ולהכשיר את הקרקע לשלבים הבאים בחיים: רכישות נדל"ן, ניהולן (במקרה וכבר יש תיק השקעות), הכנת הקרקע הכלכלית לקראת נישואין, עבור הילדים והדור הבא ועוד. עידן שור, בעל נסיו עשיר של 12 שנים כמנהל השקעות בשוק ההון תוך ניהול מיליארד שקלים נכסים,  מלווה צעירים לכל אורך הדרך ומאפשר להם לתכנן את העתיד שלהם באופן ריאלי ומושכל וחשוב מכל – תוך הימנעות מטעויות נפוצות בדרך.

 

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/%D7%9C%D7%9E%D7%99-%D7%96%D7%94-%D7%9E%D7%AA%D7%90%D7%99%D7%9D/18-35-%D7%A6%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%AA-%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%9A
Twitter