• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

להשקיע חכם למינוף הכספים

  • Home / להשקיע חכם למינוף הכספים

השקעה חכמה למינוף כספים

אנשים רבים מוצאים את עצמם מביטים בתדפיסים שלהם בקרנות הקיימות – ושמחים לראות סכומים נאים. יחד עם זאת, הם לא תמיד מודעים לכך שכל סכום כסף בכמות ממוצעת ומעלה, ניתן למנף על מנת לייצר עוד כסף (לא בכדי קיים הביטוי על פיו כסף נמשך לכסף, אלא שזהו העיקרון האמיתי העומד מאחוריו.

עידן שור, בעל ניסיון של 12 שנים כמנהל השקעות בשוק ההון, תוך ניהול 4 מיליארד ש"ח נכסים, מלווה את מאומניו על בסיס שיטה ייחודית שהוא פיתח. בשיטה מבוססת על הבנה עמוקה של העולם הפיננסי העולמי והישראלי בפרט, ומעניק את כל המידע הדרוש למינוף יעיל תוך צמצום סיכון אופטימלי.

חיסכון או השקעה?

אחת ההתלבטויות הגדלות של אנשים מבוססים ובעלי אמצעים היא האם להעביר את הכספים למקורות השקעה שונים או דווקא לחיסכון שישמש אותם או את ילדיהם בימים קשים. באופן כללי, שני הגורמים חשובים אולם חיסכון לא תמיד מהווה מקור למינוף, בשל קוטן האחוזים המעורבים בו. ביזור חכם של הנכסים הינו גורם חשוב ביותר במינוף אופטימלי מבלי לקחת סיכון באיבוד סכום הכסף הקיים. השקעות וחיסכון נעשים על בסיס נתונים וגורמי שונים. עידן שור תורם מהניסיון העמוק שצבר במהלך השנים ומסייע לכל אחד מבעלי הקרנות להפיק את המרב מההון שכבר נצבר.

איך משקיעים?

אנשים רבים מצליחים להרוויח כיום סכומים יפים על בסיס השקעות בניירות ערך, מטבע זר ועוד – תחומי ההשקעה תמיד משתנים ומהווים עולם דינמי המצריך התעמקות בנושאים שונים, ובשום פנים ואופן אינו מאפשר פרקטיקה של "שגר ושכח". על כן אחד הגורמים החשובים ביותר בעבודתו של עידן שור, הוא הכרת הבסיס של כל עולם ההשקעות, נתוני המיסוי, הסיכונים הקבועים והמשתנים. ליווי בעת גיבוש תיק ההשקעות יאפשר לעשות תיאום ציפיות ריאלי וליצור את התיק המגוון והמשתלם ביותר, תוך הקפדה עם אצבע על הדופק בכל הקשור לשינויים והתפתחויות חדשות. מינוף כלכלי הינו הליך דינמי שדורש הבנה רחבה במציאות המשתנה, זאת על מנת לנצל על הצד הטוב ביותר את השינויים וההתפתחויות.

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/%D7%9C%D7%9E%D7%99-%D7%96%D7%94-%D7%9E%D7%AA%D7%90%D7%99%D7%9D/%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%A7%D7%A1%D7%9D-%D7%94%D7%A9%D7%A7%D7%A2%D7%95%D7%AA
Twitter