• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

משכנתאות

משכנתאות

בשעה טובה ומוצלחת, הגעתם לשלב בחייכם בו אתם בשלים לבנות את ביתכם, וכעת עליכם לקחת משכנתא, באמצעותה תוכלו לממן את קניית בית החלומות שלכם. משכנתא היא ההתחייבות הכספית הגדולה ביותר שרובנו ניקח על עצמנו בימי חיינו, והיא מקבלת בתוכה חלומות ותקוות אשר טופחו במשך שנים ארוכות. על כן, יש לבנות את המשכנתא בהקפדה ובתשומת לב, תוך תכנון ארוך טווח, וראייה עתידית, שתאפשר לכם לעמוד בהתחייבויותיכם.

תכנון נכון, מסלולים ויועצים

תוכלו לקחת את המשכנתא ישירות מן הבנק, תוך היוועצות ביועץ הבנק לענייני משכנתאות, ברם, היועץ הבנקאי מקבל את משכורתו מהבנק ולכן דואג בראש ובראשונה לאינטרס של הבנק ולא לאינטרס שלכם , ולכן יציע לכם מסלולים שרווחיים לבנק כלומר יקרים עבורכם. לעומת זאת, תכנון נכון של המשכנתא ע"י יועץ משכנתאות מקצועי שהאינטרס שלכם עומד לנגד עיניו, יבנה עבורכם משכנתא אופטימלית תוך התאמה אישית למלוא הדרישות והצרכים שלכם, ייקח בחשבון, את מצבכם המשפחתי, גילכם, משאביכם הפיננסיים היום, ואת מצבכם הפיננסי הצפוי לאורך השנים. בהתבסס על אותם הפרטים, יותאם תמהיל המשכנתא ליכולות ההחזר הצפויות שלכם לאורך השנים. קיים הבדל משמעותי בין משכנתא שמתאימה לזוג צעיר, ובין משכנתא שמתאימה למשפחה עם ילדים, או משכנתא לגילאי ארבעים פלוס. תכנון נכון ינחה אתכם לבניית משכנתא שמסלול החזריה מתאים למסלול חייכם, זמן ההחזר שלה הוא הקצר ביותר, והסכום החודשי שתידרשו לשלם הוא הנמוך ביותר האפשרי וחשוב מכל, תכנון נכון יתבטא בתשלומים חודשיים שאתם יכולים לעמוד בהם.

ליווי ותכנון מקצועי

משום שהמשכנתא היא התחייבות ארוכת טווח, שתהיה לה השפעה ישירה על כלכלת משפחתכם במשך שנים רבות. ערכו של איש מקצוע מיומן ואמין, העומד לצידכם, ומרכיב עבורכם את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר, לא יסולא בפז. תכנון משכנתא מקצועי ימנע ממכם הפסדים של עשרות עד מאות אלפי ₪ במהלך המשכנתא , פנו ליועץ משכנתאות מקצועי שידאג לכם וישאיר בידכם את עשרות ומאות אלפי השקלים שהבנק עומד לקחת לכם.  עידן שור תכנון פיננסי להצלחה כלכלית, מתמחים בתכנון משכנתאות לרוכשי נכס למגורים, וכן בתכנון מחזור משכנתא קיימת, נשמח לעמוד לשירותכם.

*בדיקת כדאיות ראשונית על חשבוננו

היכנסו עכשיו למחשבון זכאות ובדקו זכאותכם לקבלת משכנתא משתלמת לחצו כאן

לשירותכם מחשבון נוסף באתר: חישבו בצעדים פשוטים את ההחזרים החודשיים למשכנתא העתידית שלכם, לחצו כאן

 

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A5-%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%A9%D7%9B%D7%A0%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%AA
Twitter