• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

ביטוח חיים

ביטוח חיים

מטרת ביטוח החיים היא לאפשר למשפחה להתמודד עם המציאות הכלכלית החדשה במקרה מצער של מות אחד המפרנסים, ולהבטיח כי המשפחה תוכל להמשיך לקיים רמת חיים נאותה. הצורך בפוליסת ביטוח חיים מובן וברור, אולם במקרים רבים, ביטוח החיים שיש לך אינו הביטוח האופטימאלי עבורך. על מנת לוודא כי בידך ביטוח החיים האופטימאלי, כדאי להיעזר בשירותיו של יועץ פיננסי מקצועי ומנוסה.

תכנון פיננסי כמפתח לחיסכון לעתיד

ניהול פיננסי נכון של ההון המשפחתי צריך להתבצע מתוך נקודת מבט רחבה הרואה את העתיד, ואינה מתרכזת בהווה בלבד. במציאות הכלכלית שלנו, משקי בית רבים מוצאים את עצמם עסוקים בעיקר בהישרדות יומיומית, בדאגה לכך שכל החשבונות וההתחייבויות ייפרעו במועדם, שהמינוס בחשבון הבנק לא יתפח ושיישאר גם קצת כסף בצד להוצאות בלתי צפויות. במצב התנהלות כזה, אינך יכול לתכנן את עתידך. נקודת המבט שלך צרה מכדי לראות את הדרך לשמור על ההון המשפחתי או לדאוג לפנסיה העתידית שלך. יועץ פיננסי מקצועי יפנה את תשומת לבך לתכנון עתידך הפנסיוני, כך שיובטחו לך שנות פנסיה שלוות, ללא דאגות כלכליות.

פעל היום על מנת שהמחר שלך יהיה טוב יותר!

ביטוחים, השקעות וחסכונות הם הכלים העיקריים בעזרתם תוכל לשמור על ההון שצברת במהלך חייך, וביטוח חיים הוא מרכיב חשוב בחבילת הביטוח. על מנת לוודא שביטוח החיים שלך הוא המיטבי עבורך ועבור בני משפחתך, יש לבדוק שאין כפל ביטוחים, שתנאי פוליסת ביטוח החיים הם הטובים ביותר עבורך, שעלות הפוליסה תואמת את יכולותיך הפיננסיות, וכן שנכללות בפוליסה הרחבות נדרשות כגוון ביטוח אובדן כושר עבודה, נכות, ומחלה קשה.

על מנת שתוכל לתכנן את עתידך כך שתזכה ליהנות מפירות עבודתך, וכן על מנת שתוכל להבטיח סעד פיננסי הולם לשאריך, פנה לחברה המתמחה בתכנון וליווי פיננסי, פנסיה, וביטוח חיים. צוות החברה יבחן את כל הנתונים הרלוונטיים, וירכיב עבורך חבילת חיסכון אידיאלית, שתכלול את ביטוח החיים האידיאלי עבור צרכיך ויכולותיך הכלכליות, הצוות המייעץ יבצע בדיקה מקיפה של כל הביטוחים שבידיך, על מנת לוודא שאין כפל ביטוחים, וירכיב עבורך פוליסת ביטוח התואמת את הצרכים שלך ושל שאריך.

 

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95%D7%9C-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D
Twitter