• ברוכים הבאים לעידן שור - תכנון פיננסי, בכל שלבי החיים.

ניהול סיכונים

  • Home / ניהול סיכונים

ניהול סיכונים

ניהול כלכלת המשפחה, שמירה על הנכסים הפיננסיים שצברתם והפקת המירב מחסכונותיכם הם הכרחיים עבור כל מי שרוצה להבטיח לעצמו שקט כלכלי, פנסיה נוחה ונכסים שיוכל להוריש לצאצאיו. סל ביטוחים וחסכונות אופטימאלי יאפשר לך לשמור על הקיים ולהגדיל את נכסי המשפחה, ויתרה מכך יבטיח שיבה טובה, פנסיה מספקת וכיסוי הוצאות רפואיות, כולל סיעוד.

מתוך סל הפתרונות הרחב בתחום הביטוחים, משרדנו מתמחה במתן פתרונות לאוכלוסיה בעלת בעיות רפואיות ומאפשר להם ליהנות מפיצויים אותם הם זכאים לקבל, לרבות בגין מחלות קשות.

על כל צרה שלא תבוא

החיים דינמיים והמציאות משתנה ללא הרף, ולכן עליך להיות מוכן לתרחישים שונים שעלולים לסכן את ההון המשפחתי, לגרור הוצאות גדולות ולהביא לאבדן כושר עבודה או, חלילה, למוות של אחד המפרנסים. משום כך, יש לפנות למקצוענים בתחום הביטוח המתמחים בניהול סיכונים ובתכנון כלכלת המשפחה.

מקצוענים בביטוח לשירותך

סוכני ביטוח מקצועיים, בעלי ניסיון והצלחה מוכחת בניהול סיכונים ובבניית חבילות ביטוח אופטימאליות, נותנים לך פתרונות מותאמים לך בתחום הביטוח ובונים עבורך את תיק הביטוח הטוב ביותר. התהליך מתחיל בבדיקת המצב הקיים לרבות צרכים בהווה ובעתיד, ביטוחים קיימים ומשאבים פיננסיים. לאחר מכן, מרכיב עבורך סוכן הביטוח את חבילת הביטוחים המתאימה ביותר למצבך.

סל אפשרויות

האפשרויות הביטוחיות העומדות לרשותך הן ביטוח חיים, ביטוח סיעוד, אובדן כושר עבודה, ביטוח מחלות קשות וביטוח בריאות פרטי. הרכב נכון של ביטוחים מתאימים ייתן לך כיסוי ביטוחי מלא, פיצוי הולם בשעת הצורך ושמירה על המשך שגרת החיים שלך ושל בני משפחתך, גם בזמנים קשים.

להיות מוכן

על מנת שלא תמצא את עצמך בשעת צרה מנוע מפנייה לקבלת טיפול רפואי הולם עקב עלויות גבוהות, וכן על מנת שאתה ובני ביתך לא תחוו מחסור בעקבות מחלות ואובדן כושר עבודה, פנה למקצוענים בתחום הביטוח שירכיבו עבורך את חבילת הביטוח הטובה ביותר. היום זה נראה רחוק ולא סביר, אך החיים דינמיים והזמן אינו עוצר – עדיף להיות מוכן ובטוח מאשר להצטער ברגע האמת.

Facebook0
Google+0
http://idanshor.co.il/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95%D7%9C-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D
Twitter